Jak pozbyć się kleszcza – All Natural Repelenty kleszczy u psów

28 października 2016 | | Post a Comment

Jak pozbyć się kleszcza – All Natural Repelenty kleszczy u psów
Zauważywszy powszechne choroby z Lyme wcześnie pozwalają poradzić sobie z objawami prędzej. Jej siostra Lily, która nie jest bardzo wrażliwa i atrakcyjna dla pcheł, nie przeszkadza to w wszystko.
Choroba z Lyme jest bardzo poważne zakażenie, które zwykle spowodowane przez bakterie Borrelia burgdorferi. Ten rodzaj bakterii wiąże się z gryzoni, takich jak myszy i jelenie. To jest bardziej powszechne w trawiastych terenach, gdzie zwierzęta te żerują. Zakażenie może być przenoszony przez ukąszenia kleszcza żywności. Kiedy kleszcze, które żywią się zwierzęta, które bakterie w ich krwiobiegu ludzi gryźć, bakterie są przenoszone. Problem jest, że kleszcze na ogół trudne do zobaczenia, i kiedy je zobaczyć, większość czasu zawierają już ugryziony Stanach Zjednoczonych.

http://www.skiatos.pl/borelioza-zmiany/

Zakażenia powoduje bezsenność. Gdy masz infekcję układu moczowego, będziesz wizyty zwalnia samym sobą często w ciągu nocy. Inne zakażenia, takie jak choroba z Lyme może powodować bezsenność, ponieważ może jakieś proste leczenie alergii.

Bądź pewny siebie, kiedy znaleźliśmy dom powinien dokładnie zbadać kleszcza od razu, a potem hop szczególną prysznic, aby zmyć właściwie żadnych kleszczy, które stają na skórze ty. Upewnij się, aby spojrzeć na swoje dzieci i zwierząt również.

Unikać znane obszary podziałki porażone. Sprawdź stron internetowych państwowych dla obecnych populacji. Noś lekkie ubranie, czy wprowadzając znaną obszar opanowany przez kleszcza i schować wszystkie luźne końce w. Zapobiega to kleszczy indeksowania dziury nogę i taliowe.

Jeżeli posiadasz kleszcza pieczone w skórę, podejmuje kroki najszybciej jak to opłacalne. Uchwycić kleszcza jak w punkcie wejścia, jak mogę z parą spiczastych precyzyjnych pincet. Będzie to na mouthpart lub głowicy z haczykiem. Pull kleszcza prosto powoli przy zastosowaniu niezawodnego nawet ilość siły. Nigdy obracasz pęsety ze względu na fakt, może zmusić więcej organizmów do określonego organu lub ewentualnie mieć rzeczywisty góry lub aparatu gębowego zerwać i być pozostawione w kolorze skóry. Jeśli kleszcz może znaleźć się w trudnej dziedzinie osiągnąć samemu, dostać inny rozebrać go dla Ciebie, jeśli łatwo mieć optymalną szansę dobrego usunięcia.

Po pierwsze, wyeliminować nawilżona wilgotne lasy ze swoim podwórku. Naturalnie pchły są silnie przyciągane w nawilżają miejscach także jest źródłem ich pożywienia.

Sprawdź dzieci często kleszczy w szczególności, gdy grają na zewnątrz często. Najłatwiej stworzyć dobrą badania małych dzieci tuż przed lub w czasie kąpieli, chociaż wszystkie dzieci powinny być sprawdzane początkowo po graniu out-of-drzwi.
korzyść kontroli pcheł, doświadczając stawów, zdrowia dla psów, frontu powiększonej psówWant to say something? Post a comment